Regulamin Gminnej Spartakiady

REGULAMIN
  XVGMINNEJ SPARTAKIADY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
GMINY MAŁKINIA GÓRNA
2017/2018
 

 

 1. W rywalizacji całorocznej zadeklarowały udział wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gminy Małkinia Górna.
 2. Zwycięzcy rozgrywek gminnych w poszczególnych konkurencjach będą awansowali do rozgrywek powiatowych. Terminarz rozgrywek znajduje się na stronie www.szsostrow.malkinia.com
 3. Jeśli szkoła podstawowa z terenu naszej gminy, będzie chciała wystartować w rywalizacji powiatowej w konkurencji nie objętej niniejszym regulaminem (np. mini piłka koszykowa, ręczna, sztafety przełajowe, drużynowy tenis stołowy), wówczas bardzo proszę o zgłoszenie tego do koordynatora w terminie co najmniej 10-ciu dni przed terminem zawodów powiatowych. Punkty zdobyte w rywalizacji powiatowej nie są doliczane do rywalizacji gminnej lecz tylko do powiatowej.
 4. Zawody będą rozgrywane w dni powszednie w różnych szkołach podstawowych. Początek zawodów godzina 9.00 wyjątkiem są biegi -11.00 i piłka nożna na stadionie- 10.00. Bardzo proszę o przybycie na zawody na co najmniej 15 minut przed ich rozpoczęciem.
 5. Na klasyfikację końcową będzie składała się suma punktów z 9 konkurencji (na 13 zawartych w kalendarzu) z rywalizacji dzieci z jednej szkoły podstawowej w roczniku 2005 i mł.
 6. Terminy i regulaminy poszczególnych konkurencji zamieszczone są poniżej.
 7. Klasyfikacja końcowa ustalona zostanie na podstawie następującej punktacji z każdej konkurencji: I miejsce – 7 pkt, II-5pkt, III- 4 pkt, IV-3 pkt ect. Dziewczęta i chłopcy klasyfikowani będą oddzielnie, jako dwie niezależne dyscypliny.
 8. Na zakończenie rywalizacji rocznej każda biorąca udział w spartakiadzie  szkoła otrzyma, na uroczystości zakończenia spartakiady, puchar.
 9. Organizator ustala udział poszczególnych szkół  w zawodach na przynajmniej dwa dni przed nimi.
 10. Przypomina się opiekunom o zadbanie o ubezpieczenie uczniów, oświadczenia od rodziców ze zgodą na udział w zawodach oraz o zadbanie o strój i wyżywienie podczas zawodów. W placówkach macierzystych powinny znajdować się zgody rodziców zawodników na publikację wizerunku oraz danych dziecka (imię, nazwisko, klasa).
 11. Za kontakt z miejscowymi mediami odpowiedzialny jest koordynator spartakiady.
 12. Potrzebę dowozu zgłasza, meilowo, organizator zawodów najpóźniej w dwa dni przed zawodami, do ZOSiPO pod numerem tel. 29 644 87 95 , 6 , 7 .

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE – Spotkanie opiekunów i delegacji uczniów z poszczególnych szkół. Złożenie raportu z całorocznej działalności, ogłoszenie wyników współzawodnictwa oraz rozdanie pucharów.

 

Koordynator Rozgrywek Gminnych

Agata Rostkowska
Kontakt :604 85 94 08
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Protokół zawodów powinien zawierać:

1.    Miejsce, data  i dyscyplina rozgrywanych zawodów
2.    Drużyny biorące udział w zawodach
3.    System rozgrywanych zawodów (tabele oraz wyniki poszczególnych spotkań)
4.    Sędziowie zawodów imię nazwisko i nauczany przedmiot, szkoła
5.    Kolejność i uzyskane punkty w rywalizacji gminnej
6.    Uwagi co do przebiegu zawodów
7.    Podpis sporządzającego protokółBardzo proszę aby każdy protokół trafił do mnie nie później niż dwa dni po odbytych zawodach, za co z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Z poważaniem
Agata Rostkowska