Regulamin MS

REGULAMIN

X MAŁEJ SPARTAKIADY GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1/2017/2018

  1. Udział w rywalizacji najmłodszych uczniów z terenu naszej gminy zadeklarowały wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gminy Małkinia Górna.
  2. Impreza ma charakter dwudniowej rywalizacji (jesienią i wiosną). Początek zawodów godzina 9.30 Bardzo proszę o przybycie na zawody na co najmniej 15 minut przed ich rozpoczęciem.
  3. Na klasyfikację końcową będzie składała się suma punktów ze wszystkich konkurencji (4) z rywalizacji dzieci klas nauczania zintegrowanego z danej szkoły.

Terminy i regulaminy poszczególnych konkurencji zamieszczone są poniżej.

  1. Klasyfikacja końcowa ustalona zostanie na podstawie następującej punktacji z każdej konkurencji: I miejsce – 6 pkt, II-5 pkt, III- 4 pkt, IV-3 pkt ect.
  2. Na zakończenie, zawodnicy z trzech najlepszych szkół otrzymają medale a wszystkie ekipy dyplomy.
  3. Prosi się o wcześniejsze powiadomienie organizatora o udziale w zawodach na przynajmniej dwa dni przed zawodami.
  4. Przypomina się opiekunom o zadbanie o ubezpieczenie uczniów, oświadczenia od rodziców ze zgodą na udział w zawodach oraz o zadbanie o strój, wyżywienie podczas zawodów. Należy również zadbać w macierzystych placówkach aby startujący mieli uregulowane zgody na publikację wizerunku i użycie danych (imię, nazwisko i klasa).
  5. Za kontakt z miejscowymi mediami odpowiedzialny jest koordynator sportu gminnego.
  6. Potrzebę dowozu zgłasza organizator zawodów najpóźniej w dzień poprzedzający zawody, do ZSiPO .
  7. Organizatorzy zakładają, po wcześniejszej konsultacji, możliwość zmiany daty ze względu na szczególne załamanie pogody bądź inne równie ważne przesłanki.

 

 

 

 

 

Koordynator Rozgrywek Gminnych

 

Agata Rostkowska

Kontakt :604 85 94 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyniki X Małej Spartakiady 

 

  • szkoła

JESIEŃ 2017

   suma

WIOSNA 2018

suma

  • jesień+wiosna

miejsce

  1.  
  •  

gry

Dwa o

SP 2 Małkinia G

.

  1.  
  1.  
  1.  

6

6

      12

           24

      I

SP Prostyń

 

  1.  
  1.  
  1.  

5

2

       7

            17

      II

SP Kiełczew

 

  1.  
  1.  
  1.  

2

1

       3

             11

     IV

SP 1 Małkinia

 

  1.  
  1.  
  1.  

4

5

       9

            14

       III

SP Orło

 

  1.  
  1.  
  1.  

1

3

        4

              8

       VI

SP Glina

 

  1.  
  1.  
  1.  

3

4

        7

              10

       V